ביקורת מבנה: גני הפסגה

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.50 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: גני הפסגה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

דף הנחיתה לאתר מעוצב היטב, עם הדגשה נכונה של התוכן באמצעות גודל פונט. יחד עם זאת, רצוי לשלב כבר בשלב זה תמונה אטרקטיבית של המקום ברזולוציה גבוהה. בדף הבית, מרווח גדול ומיותר בין שורת הכותרת ובין הבאנר הדינמי. הטקסט מופיע רק בגלילה של העמוד מטה, ורצוי לשלב אותו לצד הבאנר כך שעם פתיחת העמוד יופיע גם הטקסט וגם הבאנר. כמו כן, התפריט הראשי צמוד לקצה העליון של הדף מה שדורש עבודת גלילה רבה כדי לחזור אליו. מומלץ ליצור תפריט צף, או להנמיכו קרוב יותר לטקסט.

חוויית הגלישה הסבירה נעלמת לחלוטין עם כניסה לדפי המוצר. דפים אלה דלים מאוד בתוכן, וללא תמונות או גרפיקה. אין בהם שום ערך מוסף לגולש, וניתן להניח שדפים אלה הם גם נקודות היציאה מהאתר של מרבית המבקרים בו. ראוי לציין את השילוב הנכון והעדין של פלאש במעבר בין העמודים השונים באתר.

מבנה העמודים

אודות גני הפסגה

גני הפסגה הינו גן אירועים הממוקם בלב גוש דן, על אם הדרך בכביש פתח תקווה הוד השרון. גן האירועים מעוצב בקו מודרני ויוקרתי, עם ריהוט ייחודי הטובל בגן ירוק. גני הפסגה מיועד למגוון רחב של אירועים מכל סוג, לרבות אירועים משפחתיים, אירועים עסקיים, אירועים קטנים ואירועים גדולים. הגן מציע מגוון אמצעים טכנולוגיים לשדרוג כל אירוע, לרבות מערכות תאורה והגברה מתקדמות, מערכות מולטימדיה מובנות ומערכות הקרנה.