ביקורת מבנה: היירסנטר

gנבנה ע"י סטודיו Imark
bשפת צד שרת unknown
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2.7
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: היירסנטר

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
100%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר מנצל באופן מלא את עמוד האתר וכבר בעמוד הראשי נראה כי מדובר באתר מושקע בעל תמונות איכותיות ורזולוציות גבוהות. בנוסף, השימוש בתמונות של מפורסמים אמתיים בדף הראשי – מעולה, והמעבר לקבלת המידע הרב שישנו באתר מהיר ויעיל.

גם הוספת הסרטונים יעילה מאד להעברת האינפורמציה, והיא משרתת את מטרת האתר והעברת היוקרה והמקצועיות של החברה. השימוש בצבעי האתר מעולה ומקנה לאתר עניין.

האתר מלא באינפורמציה המועברת לגולש בצורה נעימה – מה שמשאיר את הגולש באתר זמן רב. התמונות בדפי הקטגוריות באתר גם הן טובות, ברורות ומתאימות להעברת הקונספט והמסר כי החברה הינה חברה מקצועית, בעלת ניסיון ויוקרה.

מבנה העמודים

אודות היירסנטר

הייר סנטר הינו מרכז העוסק בטיפוח השיער לגברים ונשים. החברה בעלת ניסיון בכל הנוגע לטיפול בשיער דליל בעל מראה שאינו בריא. החברה, שהוקמה על ידי זוג נשוי בגילאי השלושים שלהם, מתמחה בכל הנוגע לטיפולי השיער המתקדמים ביותר בשיטות שונות המקנות מראה שיער בריא ומלא. החברה נותנת שירותים למגוון לקוחות שבין לקוחות החברה סלבריטאים, אנשי תקשורת ואנשי חברה. הייר סנטר מתמחה בשיטות החדשניות ביותר למילוי ושיקום שיער, והיא עושה זאת תחת פיקוח של משרד הבריאות.