ביקורת מבנה: המעיין – שירותי אינסטלציה

gנבנה ע"י אני
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.80 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: המעיין – שירותי אינסטלציה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

ברזולוציות נפוצות ניתן לראות כי האתר אינו מנצל את כל רוחבו של המסך. בכדי לקבל מידע על שירותים ספציפיים של החברה יש לעבור עמודים רבים מידי, דבר היוצר תנועה מסורבלת ולא נוחה באתר. חלק מהתכנים ארוכים מידי, דבר אשר ימנע מרוב הגולשים לקרוא אותם.

למרות זאת, להלן מספר מטרות חשובות אותן מצליח האתר להשיג: האתר מסייע בהעברה של תחושה המעידה על חברת מקצועית בתחום האינסטלציה וחברה מנוסה מאוד בתחום. האתר יוצר שיווק נכון של שירותי האינסטלציה השונים אותם מעניקה החברה וקריאה להנעה לפעולה ויצירת קשר עם החברה.

השגת המטרות הללו אפשרית בזכות עיצוב נקי מקצועי. בחירה בצבעי כחול – שחור המשרים תחושה מקצועית ואמינה. שילוב של תמונות שיווקיות אשר נלוות לתכנים השונים ומסייעות בהמחשה של השירותים. ארגון מוקפד של הקטגוריות אשר מאפשר לאתר כל שירות אינסטלציה אותו מעניקה החברה בצורה פשוטה וקלה והדגשה של האפשרויות ליצירת קשר עם החברה.

מבנה העמודים

אודות המעיין - שירותי אינסטלציה

חברת "המעיין – שירותי אינסטלציה" הינה חברה קבלנית אשר מעניקה מגוון רחב של שירותי אינסטלציה שונים ופתרונות איכותיים ומתקדמים לכל בעיית אינסטלציה. בין השירותים השונים אותם מספקת חברת "המעיין – שירותי אינסטלציה" ניתן למצוא שירותים כמו איתור נזילות ופיצוצים בצנרת המים ע"י מצלמה תרמית, החלפת צנרת מים ביתית ישנה לצנרת מסוג אס.פי – s.p , או פקס -pex , או מולטיגול, לפי דרישת הלקוח ותמיכה מקצועית של האינסטלטור, פתיחת סתימות בכיורים , באמבטיות , ובאסלות , וכן פתיחת סתימות בחצר בעזרת ציוד אינסטלציה מתקדם ועוד מגוון שירותים שונים ללקוחות פרטיים או עסקיים כאחד.