ביקורת מבנה: השתלבות במעברים

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 3
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: השתלבות במעברים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
100%
CSS
60%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר מנצל בצורה טובה את גודל המסך ומשתרע בחלוקה נכונה על פניו. התמונה השיווקית בסליידר העליון אינה מעבירה את הקונספט של האתר בצורה ברורה, אך היא תמונה איכותית. בנוסף, למרות חצי ה'ימינה שמאלה' בסליידר, אין אופציה לעבור ימינה או שמאלה והסליידר נשאר תקוע בתמונה אחת בלבד – מה שמפספס את המטרה.

על אף הגורמים האלה, ניתן לומר שהאתר נראה טוב והוא שיווקי למדי. בחירת הצבעים באתר נכונה ומרגיעה כמו גם בחירת הגופן. דף הסדנאות הינו דף מעניין החל מבחירת התוכן וכלה בבחירת התמונות, והבחירה של העיצוב הכללי באתר. השאלון אותו יכול הגולש למלא נמצא במקום הנכון, ומסייע להשארת הגולש באתר. מטרות האתר כן מושגות באופן כללי וזאת בשל עיצוב נקי, אינפורמטיבי ומחולק נכון.

מבנה העמודים

אודות השתלבות במעברים

'השתלבות במעברים' הינה חברה המשלבת בין ייעוץ מקצועי לבחירת קריירה, להעברת סדנאות לעובדים. החברה מתמקצעת במגוון סדנאות גיבוש והעשרה, והיא מסייעת בפיתוח ארגוני תוך ייעוץ והדרכה למנהלים ועובדים. השתלבות במעברים מסייעת לעובדים להתפתח בסביבה העסקית תוך הצבת אתגרים וליווי אישי. לחברה ניסיון רב בפיתוח קריירות ופיתוח ארגוני, והיא מעמידה בפני הלקוח צוות מקצועי ומנוסה.