ביקורת מבנה: חד אסף תעשיות בע"מ

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.80 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: חד אסף תעשיות בע"מ

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

הבאנר המתחלף גדול מדי, תופס שטח רב מדי בדף הבית ואינו מוסיף כל ערך או אינפורמציה. לעומתו, תפריט המוצרים הגרפי בעל תמונות הממוזערות ממוקם בתחתית העמוד, וניתן להגיע אליו רק בגלילה לתחתית הדף. עמוד הבית בכללותו, אינו מספק ערך מוסף כלשהו, וכך גם הסרטון המוצג בעמוד בגרסת יוטיוב ולא באמצעות נגן עצמאי. אם הסרטון חשוב יש להעניק לו שטח יאה במסגרת נגן עצמאי, ואם אינו תורם ערך, יש להסירו.

דפי המוצרים תמציתיים ואינפורמטיביים אם כי נראה שהמבקר הטיפוסי היה מצפה לקבל יותר פרטים. מומלץ לשלב תכנים רלוונטיים לעולם המתכות כערך מוסף למבקר באתר. תפריט התמונות המתחלפות בכל דף מוצר, מיותר לחלוטין.

בסך הכל, אתר בסיסי מאוד שלא נותן סיבה טובה להיכנס אליו. אפשר לומר שעומד בציפיות של אתר המייצג עסק קטן בעולם הפלדה, אך לא יותר מכך, ופה טמונה הבעיה, בעיקר כשמדובר בחברה גדולה ומובילה.

מבנה העמודים

אודות חד אסף תעשיות בע"מ

חברת חד אסף הינה יצרנית ומעבדת של מגוון מוצרי פלדה וברזל לבניין. החברה מציעה מוצרי ברזל גולמי ומוצרי ברזל מעובד, רשתות מתכתיות, מוצרים מורכבים ומוצרים משלימים. החברה פעילה בישראל קרוב ל-70 שנה ונסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. פעילות החברה מתפרשת על פני שורה של חברות בנות המעסיקות כ-1,000 בסך הכל, ופונה לשורה של תעשיות כדוגמת בניין, חקלאות, תשתיות ותעשייה.