ביקורת מבנה: טעם השף – שף פרטי גיא רוזן

gנבנה ע"י אלקטרו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: טעם השף – שף פרטי גיא רוזן

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

באופן כללי, האתר של חברת "טעים השף" הוא מאד ידידותי למשתמש ומזמין. ביקורת בונה אחת קשורה בעמוד הבית, בו מרוכזים כמעט של הנושאים השונים שהאתר מרכז, כלומר מידע על החברה, אפשרות ליצירת קשר, מתכונים מומלצים, המלצות של לקוחות ועוד. דבר זה עשוי להעמיס מידע על הגולש בעת כניסתו לדף הבית של האתר.

בנוסף, רצוי להוסיף לעמוד הבית יותר תמונות של האירועים השונים שהחברה ביצעה וכן, יותר צבעים על מנת למשוך יותר את עין הגולש. מלבד זאת, האתר בנוי בצורה מאד טובה, הקטגוריות השונות הן בדיוק הקטגוריות שצריכות להופיע באתר מסוג זה, בהיבט של מה עשוי לעניין את הגולש (פירוט המוצרים והשירותים השונים, המלצות, מתכונים, אפשרות ליצירת קשר ועוד). בנוסף, צבעי האתר, אדום, לבן ושחור, הם צבעים שמאד מתאימים לתחום העיסוק של החברה ומוצגים בצורה מידתית אך עם זאת, כאמור, ייתכן וכדאי לשקול הוספת צבעים נוספים. האתר מאד ידידותי לגולש מבחינה ויזואלית ועונה על דרישות המידע של הגולש, שעשויות לעלות בתחום זה.

מבנה העמודים

אודות טעם השף - שף פרטי גיא רוזן

חברת "טעם השף" היא חברה פרטית בבעלותו של השף גיא רוזן. השף רוזן הוא שף מקצועי ביותר ובעל ניסיון רב שנים בתחום האוכל, הבישול והמסעדנות, אשר עבר השתלמויות מקצועית רבות ברחבי העולם ובסגנונות בישול שונים וכך רכש ידע וניסיון רבים.

החברה מציע שירותי הסעדת גורמה, שירותי קייטרינג, סדנאות בישול ומופעי שף פרטיים למגוון רחב של אירועים. החברה משתמשת בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר תוך מתן שירות מקצועי, אדיב הנובע מאהבה אמיתית לעולם האוכל. כמו כן, החברה יוצרת תפריטים אישיים עבור כל לקוח בהתאם להעדפותיו, צרכיו וטעמיו האישיים.