ביקורת מבנה: מובילי דהרי בע"מ

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.50 שניות
eרמת התאמה למובייל לא תקין
ביקורת מבנה: מובילי דהרי בע"מ

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו מתפרש על כל גודל המסך ומשתרע על שטח חלקי בלבד ברזולוציות שכיחות. גודל הטקסטים קטן יחסית. טעינת העמודים הכוללים תמונות ממשוכת ואיטית. דרושות הקלקות רבות ומיותרות בכדי להגיע לחלק מעמודי המידע על השירותים של החברה.

למרות הגורמים הללו, האתר מיישם בהצלחה מספר מטרות מרכזיות: מתן הרגשה כללית של איכות ומקצועיות ברמת שירותי ההובלות אשר החברה מציעה ומוצג באתר, שיווק טוב ומושך של מגוון שירותי ההובלות יחד עם יתרונותיהם.

יישום מטרות אלו נעשה בהצלחה בעזרת עיצוב נקי וברור, שימוש בצבעים המשרים אוירת מקצועית ויוצרים חיבור בין כל דפי האתר, צילום איכותי ברמה גבוהה של התמונות השיווקיות אשר מופיעות באתר, מיון מדוקדק של קטגוריות הניווט הכללי, ארגון פנימי נכון של הקטגוריות וכן שימוש בתמונות שיווקיות בעמודי הקטגוריות השונים.

מבנה העמודים

אודות מובילי דהרי בע"מ

חברת מובילי דהרי בע"מ הינה חברת הובלות אשר ממוקמת בעורף נמל אשדוד וחברה בעלת 30 שנות נסיון בתחום ההובלות. החברה מבצעת את כל סוגי ההובלות כגון: הובלות כלכליות מנמלים ומחסנים, עבודות קונטיינרים, פריקות, העמסות ועוד מגוון רחב של שירותי הובלות על פי הצרכים של כל לקוח ולקוח.

בחברת "מובילי דהרי" ניתן לראות הקפדה משמעותית מאוד על עבודה מקצועית, אמינה ויסודית. בנוסף, החברה מעניקה ביטוח מלא על כל מטען אשר תחת אחריותה, דבר אשר מאפשר ללקוח להיות בטוח כי המטען שלו מטופל בצורה הטובה ביותר ונמצא בידיים טובות ומקצועיות במיוחד.