ביקורת מבנה: מייק לוי סטודיו לצילום

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.2 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: מייק לוי סטודיו לצילום

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

עיצוב האתר נותן רושם מאוד מקצועי ואמין. התמונות המתחלפות בפתיחה מרהיבות מאוד, והן מספקות המחשה טובה של אופן הצילום של הסטודיו. בנוסף, בתמונות מוצגים כל סוגי האירועים, כך שכל גולש יוכל למצוא דוגמא לסוג הצילום שהוא מחפש באתר- וכל זאת עוד לפני שיטוט באתר עצמו.

האתר, כיאה לאתר של שירותי צילום, אינו מכביר במילים אך מרבה בדוגמאות לתמונות. התמונות הרבות יכולות להמחיש בדיוק את השירותים ולסייע ללקוחות לבחור להשתמש דווקא בשירותי הסטודיו. גם המפה הגדולה המופיעה בעמוד הבית של האתר והמפות הקטנות שמופיעות בצד הימני של האתר, מסייעות לגולשים להבין היכן ממוקם הסטודיו וכיצד ניתן להגיע אליו. בכל עמוד מופיעה גם לשונית של "צור קשר", המקלה על הגולש ליצור קשר עם בעלי האתר ולהשתמש בשירותיו.

האתר המעוצב היטב משיג את מטרותיו, ולקוחות יוכלו להתמצא בו בקלות ולהשתכנע לבחור בסטודיו הזה לצילום האירוע שלהם.

מבנה העמודים

אודות סטודיו לצילום מייק לוי

סטודיו לצילום מייק לוי ממוקדם בקריית ביאליק. שטח הסטודיו 60 מ"ר. בסטודיו ישנם אביזרי תאורה ותפאורה מקצועיים, וכן ליווי צמוד של מאפרת אישית, אשר יוכלו לספק תמונות יפות באיכות גבוהה מאוד. הסטודיו מספק גם שירותי צילום אירועים ושירותי צילום בחוץ. הסטודיו מתאים לצילום כל אירוע- חתונה, בר או בת מצווה, ועוד. כמו כן, ניתן לעשות בו צילומי אופנה.