ביקורת מבנה: מעיין הברכה

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.2 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: מעיין הברכה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר לא מנצל בצורה נכונה את כל גודל המסך ומשתרע על שטח חלקי בלבד ממנו. הגופנים בתפריטי הניווט קטנים יחסית. רקע האתר מעט מקושקש ומקשה על קריאת התוכן בדף הבית בצורה נכונה. זמן טעינת העמודים אינו מהיר במיוחד. נדרש מעבר בין מספר משמעותי של עמודים שונים בכדי להגיע לחלק מעמודי המידע על שירותי הספא השונים של החברה.

על אף הגורמים הללו, יש לציין כמה מטרות חשובות שהאתר משיג: האתר מצליח להעביר תחושה של איכות ומקצועיות ברמת שירותי הספא השונים אשר החברה מציעה ומוצגים באתר. בנוסף, בעזרת האתר מצליחים בעלי החברה לשווק את המידע על שירותי הספא השונים יחד עם היתרונות שלהם בצורה נכונה.

את המטרות הללו האתר משיג בזכות עיצוב ונקי וייחודי, בחירה בצבעים נקיים כמו לבן ותכלת, המתאימים לתחום הספא, צבעים אשר יוצרים תחושה של חברה מקצועית בתחום שירותי הספא ויוצרים ושייכות בין כל דפי האתר, איכות צילום טובה של התמונות השיווקיות אשר מופיעות באתר וארגון נכון ומסודר של כלל הקטגוריות השונות.

מבנה העמודים

אודות מעיין הברכה

חברת מעיין הברכה הינה חוות בריאות ומרכז ספא אשר ממוקמת במושב בן עמי בצפון. במקום הלקוחות יכולים ליהנות ממגוון רחב מאוד של טיפולי ספא שונים אשר נעשים באווירה קסומה, כפרית ומרגיעה כאשר בין טיפולי הספא העיקריים במקום ניתן למצוא עיסוי באבנים חמות, עיסוי משולב, עיסוי שוודי-קלאסי, עיסוי רפלקסולוגיה, עיסוי בפילינג, עיסוי רקמות עמוק ועוד.

מעיין הברכה מעניקה אפשרות ליהנות ממגוון רחב של חבילות ספא שונות כמו חבילת "סודות הטיפוח" – חבילה זוגית מפנקת, חבילת "אל תוך הלילה" המאפשרת לכם ליהנות מספא סגור החל מהשעה 21:30 ועד לשעה 2:00 בלילה ועוד.