ביקורת מבנה: מפרם

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.80 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: מפרם

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

מבנה האתר משתרע על שטח חלקי בלבד של המסך ברזולוציות שכיחות. זמן הטעינה של העמודים אשר כוללים תמונות לא מספיק מהיר ועלול ליצור נטישה של הגולשים מהאתר עצמו. בכדי להגיע לחלק מעמודי המידע על שירותי המיגון השונים של החברה יש לבצע מספר הקלקות רבה.

למרות הבעיות הללו, ישנן כמה מטרות שהאתר אכן מצליח להשיג: האתר מצליח לייצר תחושה של איכות ומקצועיות ברמה של שירותי המיגון השונים אשר החברה מציעה ומוצגים באתר. בנוסף, האתר משווק את המידע על שירותי המיגון והמוצרים השונים יחד עם היתרונות שלהם בצורה נכונה המושכת את הלקוחות הפוטנציאליים המגיעים לאתר.

את המטרות הללו האתר מצליח להשיג בזכות עיצוב פשוט ונקי, בחירה בצבעים בגווני אפור המתאימים לאתר בטחוני, אשר יוצרים תחושה של חברה מקצועית בתחום המיגון ויוצרים ושייכות בין כל דפי האתר, איכות צילום טובה של התמונות השיווקיות אשר מופיעות באתר וארגון נכון של הקטגוריות אשר מאפשר לאתר מידע על השירותים השונים בצורה נוחה ופשוטה.

מבנה העמודים

אודות מפרם

חברת מפרם הינה חברה אשר מעניקה מגוון רחב של פתרונות מיגון כוללים ומאפשרת לכלל הלקוחות שלה למצוא כל מוצר למיגון וכל שירות לו הם זקוקים בתחום זה תחת קורת גג אחת. חברת מפרם מתכננת, מייצרת ומתקינה אמצעי מיגון כנגד איומים של נשק תלול מסלול דוגמת קסאם, קטיושות, נשק בליסטי והדף. בנוסף, החברה מספקת ממ"ד ומרחב מוגן בהתאמה אישית וקנתה לעצמה שם של חברה מובילה בתחום המיגון בישראל ובעולם כולו.

בחברה ניתן למצוא רב ממ"ד, מקלט נייד, ממ"דים יבילים, חמ"ל, מיגון גגות, מיגון תשתיות, מיגון טרקטורונים ומגוון פתרונות אידאליים לאזורים "חמים".