ביקורת מבנה: משרד עו"ד כספי סרור

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.8 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: משרד עו"ד כספי סרור

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
80%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר מנוצל היטב מבחינת מילוי השטח, אך החזות שלו דומה יותר לדפי מידע מאשר לאתר אינטרנטי שאמור למשוך את תשומת ליבם של הגולשים. הגופן שנבחר, סטנדרטי כשניתן לראות בבירור שבחירת צבעי האתר, לבן ושחור, מנסה להעביר מסר של אתר ענייני וממוקד בדברים "רציניים". עם זאת, גולשים שמגיעים לאתר במקרה וללא הכוונה מוקדמת, ורוצים ללמוד על בעלי האתר, עלולים לפרוש אחרי כמה דקות, בגלל העומס במלל ושילוב מועט ביותר של תמונות, או כותרת משנה מעניינות.
ההפניות בצד ימין ובחלק העליון של המסך פונקציונאליות ויעילות, אך לא יותר מזה. רואים השקעה מרובה בבחירת התכנים ובמה שנאמר בהם, אך אין השקעה באלמנטים גרפיים ועיצוביים שישאירו את הגולשים באתר לפרק זמן ממושך.

מעצבי האתר השקיעו רבות בניסיון להציג את הדמויות הבולטות בגוף המוצג, ובנושאים שהגוף מטפל בהם, אך הפריסה של התכנים הכתובים אינה מושכת את העין וגולש שמחפש מידע מסוים ופרטני, עלול לאבד עניין במהרה ולעבור לאתר אחר.

מבנה העמודים

אודות

כספי סרור ושות' עורכי דין – המשרד הוקם בשנת 1986 ע"י שני שותפים, עו"ד דורון כספי ועו"ד דניאל סרור. מאז הקמתו המשרד התמחה בתחום של נזקי הגוף. במהלך השנים עיסוק המשרד התמקד בתחום הרשלנות הרפואית. ב-20 השנים האחרונות המשרד מייחד את פעילותו בתחום זה בלבד.
המשרד מייצג נפגעי רשלנות רפואית התובעים מערכות רפואיות ציבוריות ופרטיות.