ביקורת מבנה: משרד עו"ד רז-כהן ושות'

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.7 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: משרד עו"ד רז-כהן ושות'

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
100%
JS
60%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

הפריסה על פני שטח האתר עשויה היטב. בחירת הצבעים, לבן כרקע, וגופן מתאים בצבעי אפור ושחור, היא בחירה נכונה ואפקטיבית.

ישנם שני סוגים של הפניות למסכים הנלווים, באמצעות סרגל הפניות בראש האתר ובאמצעות ההפניות הקיימות בצידו הימני של המסך. המעברים כשלעצמם נעשים במהירות וביעילות.
עם זאת, האתר אינו חף מטעויות ומי אי דיוקים. למשל, הפס השחור בחלק העליון של המסכים הנלווים, שנושא בתוכו מידע חשוב, אינו מושך מספיק תשומת לב, בעיקר בגלל הבחירה בגופן לבן שאינו מספיק בולט.

בחלק מהדפים הנלווים, התמונות מטושטשות, וקשה לעמוד על התרומה של התמונות בכלל, לתכנים המופיעים באתר. בנוסף, אין איזון בין המידע המופיע בחלק מהדפים. למשל, אין חלוקה נכונה בין התכנים המופיעים בנושאים מסוימים לעומת נושאים אחרים. על מנת שהאתר יהפוך לאתר מאוזן ונוח לגלישה, חובה לתקן ליקויים כמו: הכנת צילומים איכותיים יותר מהקיימים ושילוב של תמונות שיווקיות שיכולות לתרום למסרים שהאתר מנסה להעביר ובנוסף, חלוקה פנימית חדשה של הקטגוריות הקיימות.

מבנה העמודים

אודות

משרד עו"ד רז-כהן, פרשקר ושות' – משרד עו"ד רז-כהן, פרשקר ושות' עוסק במגוון עשיר של נושאים בתחום המשפט ומתמחה בעיקר, בתחום מקרקעין, דיני תכנון ובנייה, חוזים ומיסוי.
הייחוד של משרד עו"ד רז-כהן, פרשקר ושות' מתבטא בניסיון הרב שצבר בעסקאות העוסקות בתחום של פינוי ובינוי וכאחד מהמשרדים הבודדים שהתמקצע בתחום זה.