ביקורת מבנה: ספא וצימרים בצל הגלבוע

gנבנה ע"י אלקטרו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.9 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: ספא וצימרים בצל הגלבוע

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
100%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

האתר בנוי בעיצוב מודרני אשר ממלא את שטח העמוד ומציג מתחמי תוכן שונים עם גלילה מטה. צבע הרקע של האתר הוא לבן, על אף שהוא לרוב מוסווה מאחורי האלמנטים הגרפיים שמשמשים כרקע.

האתר מחולק באופן מתוחכם כך שהצבע הלבן משמש כרקע ניטראלי לטקסט או שהוא משמש כצבע הטקסט לרקע תמונות בעלות נטייה לגוונים כהים. הניגודיות הנוצרת טובה לקריאה ומקלה על המשתמש. הצבע הלבן והנקי מסמל היטב את התודעה הבריאותית של החברה ובכך ממחיש היטב את הרוח הרגועה והשלווה שמבקש האתר להשרות על המשתמש.

דפי האתר מעטים ומרוכזים כולם בתפריט עליון פשוט, קל לשימוש ונגיש. דרכי יצירת הקשר בולטת ומצויה בראש הדף כדי לאפשר למשתמש גישה מהירה ללא השהיות מיותרות וללא שיטוטים בין הדפים. בכך מצליח האתר לייצר חווית שימוש פשוטה וברורה שמתאימה לאופי הטיפולי של החברה אשר מבקש להוביל את לקוחותיה לרגיעה.

מבנה העמודים

אודות ספא וצימרים בצל הגלבוע

ספא "בצל הגלבוע" הוא מתחם המציע צימרים וספא בעמק יזרעאל. אפשרויות הלינה מתירות קיום אירועים הכרוכים בשירותים הבריאותיים של המקום, בין אם מדובר בחופשה מרגיעה עבור זוג ובין אם מדובר בימי כיף הכוללים סדנאות מקוריות. המתחם מציג תודעה בריאותית גבוהה וביחד עם נופי הצפון הירוקים מייצרת חוויה אחידה מלאה רוגע ושלווה.