ביקורת מבנה: סרור, מור, בן הרוש משרד עורכי דין

gנבנה ע"י וואב לאב
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 5.4 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: סרור, מור, בן הרוש משרד עורכי דין

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

קודם כל ניתן להבחין שהעיצוב מאוד נקי ואסתטי, אך נותן הרגשה לא מקצועית בשל גודל הכתב המשתנה מעמוד לעמוד. בעיה נוספת בעיצוב היא שכאשר מעבירים את הסמן על אחד מן הלחצנים בתפריט העליון- הרקע הופך לחום והכיתוב נותר שחור, כך שלא ניתן לראות מה כתוב. בנוסף, החלוקה בין התפריט מימין לבין התפריט משמאל אינה ברורה.

בנוגע לתוכן, קיימת חוסר אחידות בין הדפים- בחלק מתחומי העיסוק של המשרד, ישנו טקסט המסביר על עבודת עורך הדין ומסלול הכשרתו, ובתחומים אחרים לא קיים מידע כזה ויש רק סיקורים של תיקים בתחום. חוסר האחידות אמנם מביא את המבקר באתר להרבה מידע מסוגים שונים, אך מקשה על מי שמחפש מידע ספציפי על אחד מהתחומים.

המבנה אמנם משיג את מטרתו, ומי שמעוניין בעורך דין בתחום המיסוי ככל הנראה יוכל ליצור איתו קשר דרך האתר, אך יש בו בעייתיות מסוימת והוא עשוי להיות מבלבל עבור חלק מהגולשים המבקשים לקרוא על הנושא.

מבנה העמודים

אודות סרור, מור, בן הרוש משרד עורכי דין

המשרד הינו משרד עורכי דין העוסק בתחומי המיסים והמיסוי, וכן בתחום המסחרי. הוא מלווה את לקוחותיו בכל הנוגע להתנהלות משפטית מול מערכת המס בתחום האזרחי והפלילי, ובתביעות ביטוח לאומי. שלושת השותפים במשרד הם בעלי ניסיון עשיר בתחומים אלה, ושימשו כעורכי הדין של כמה מהחברות מהגדולות במשק.