ביקורת מבנה: עץ החיים

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.80 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: עץ החיים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר לא מאפשר ניצול של כל גודל המסך ומאפשר לו להתפרס על שטח חלקי בלבד ברזולוציות שונות. בנוסף, הגופן בתכנים קטן יחסית וזמן טעינת העמודים איטי. בכדי להגיע לחלק מעמודי המידע והמוצרים של החברה יש לעבור בין מספר עמודים ולבצע הקלקות רבות.

כל הגורמים הללו לא מפריעים לאתר להשיג מספר מטרות מרכזיות: העברת תחושה של איכות ויוקרה ברמת המוצרים לעיצוב הבית אשר החברה מציעה ושיווק נכון של המוצרים השונים לעיצוב הבית יחד עם היתרונות שלהם באופן מקצועי.

המטרות הללו מצליחות להיות מושגות בזכות בחירת צבעים בגווני ירוק ושחור המתאימים ללוגו החברה ולתחום העיצוב ואשר יוצרים תחושה של חברה מקצועית ויוקרתית ויוצרים ושייכות בין כל דפי האתר, איכות צילום טובה של התמונות השיווקיות ותמונות המוצרים אשר מופיעות באתר וכן שילוב תמונות שיווקיות בעמודי הקטגוריות השונים.

מבנה העמודים

אודות עץ החיים

חברת עץ החיים הינה חברה אשר מציעה מגוון רחב של פרקטים, דקים, שטיחים ומוצרים דומים, חדשים ורעננים המתאימים לכל בית לכל סגנון ולכל עיצוב. החברה מציעה גם שירותי התקנה של הפרקטים הללו בבתים, משרדים, אולמות ספורט ועוד ועוד, מציעה שירות וייעוץ של אדריכלים לפני ההתקנה ובמהלכה והכל תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה במיוחד.

בין מוצרי החברה ניתן למצוא כאמור פרקטים, דקים, שטיחים, וילונות טפטים דשא סינטטי ו – Pvc כאשר כל המוצרים הללו עוברים תהליכי בקרת איכות מחמירים ומאפשרים ללקוח להיות בטוח כי הוא מבצע השקעה נכונה וחכמה במוצרים אלו לבית שלו, למשרד או לכל מקום אחר.