ביקורת מבנה: פראנה יוגה

gנבנה ע"י סטודיו אלקטרו
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 3 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: פראנה יוגה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
100%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר בנוי בצורה מאד מפורטת (לוח שעות, סדנאות וקורסים וכד'), אך בצורה מעניינת שאינה טרחנית יתר על המידה. האתר כתוב בחלק מהמקומות בשפה האנגלית מה שמרחיב פוטנציאלית את מעגל הלקוחות של החברה וזהו צעד חכם מבחינה שיווקית וכלכלית. דף הבית מושך מאד את העין, כיוון שהוא אמנם אחיד בצבעיו, אך מכיל כל מיני היבטים מעניינים ומסקרנים כמו חדשות אחרונות, תמונות מתחלפות ומידע על סגנונות יוגה נבחרים, תוך הבאת לוח הזמנים של השיעורים וממליצים בדף הפייסבוק של החברה (לייקים).

ישנה גם אפשרות למלא פרטים ליצירת קשר לתיאום שיעור התנסות. מצד אחד, זהו מבנה איכותי וחכם שמשיג את המטרה- חשיפת הלקוח לשלל נושאים מעניינים ומסקרנים ולניסיון המקצועי של החברה. מצד שני, הדבר עלול להיות "עמוס" מידי לחלק מהאנשים, ואף ליצור אנטגוניזם כיוון שישנם אנשים שרוצים לראות מבנה פחות "עמוס" של תכני האתר.

מבנה העמודים

אודות פראנה יוגה

פראנה יוגה זהו סטודיו מקצועי, חם ואינטימי ללימוד תורת היוגה והעיסוק בה, הן עבור מתחילים בתחום והן עבור ותיקים אשר מעוניינים לעסוק ביוגה וכן להרחיב את ידיעותיהם, ניסיונם ויכולתם הפיזית. כמו כן, לסטודיו שני סניפים, בתל אביב ובגבעתיים. השיעורים המוצעים בסטודיו מחולקים לפי רמות (מתחילים, ותיקים וכד') וכן, ישנם שיעורים המותאמים לנשים בהריון, סדנאות יוגה למתחילים/סדנאות תזונה, שיעורי מדיטציה, שיעורי פראנאיאמה, שיעורי העשרה ועוד.