ביקורת מבנה: פתאל

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.90 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: פתאל

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

ניתן לראות כי מבנה האתר אינו מאפשר לו להתפרס על פני כל רוחב המסך, דבר אשר עשוי להפחית מנוחות הגלישה באתר. גודלו של הגופן בתכני האתר השונים קטן יחסית וקשה לקריאה, בייחוד בתכנים ארוכים הדורשים זמן קריאה רב. זמן הטעינה של העמודים השונים אינו מהיר במיוחד.

יחד עם הבעיות הללו, ישנן מטרות חשובות אותן מצליח להשיג האתר: האתר מעניק לגולשים תחושה של חברה מקצועית ואמינה בתחום של מתן שירותי עיצוב הגינות השונים המוצגים. כמו כן, האתר מצליח לשווק את שירותי עיצוב הגינות של החברה בצורה נכונה, תוך פירוט אופיו של כל שירות וכל טכניקה לעיצוב גינות בצורה טובה.

מטרות אלו מושגות בזכות עיצוב התואם את עולם הגינות, בחירה בגווני ירוק המתאימים לתחום זה, בחירה בתמונות בעלות איכות צילום גבוהה במיוחד, צילומים בגודל ברור לצפייה, שילוב תמונות שיווקיות שונות וארגון נכון של הקטגוריות.

מבנה העמודים

אודות פתאל

חברת פתאל הינה חברה מובילה בענף העיצוב הסביבתי והיא מעניקה שירותים של הקמה ושיקום גינות לבתים פרטיים, גגות וגנים. בכדי להעניק ללקוחות מחירים משתלמים והוגנים, החברה מחזיקה משתלה פרטית אשר דרכה הלקוחות יכולים לקבל את המוצרים השונים להם הם זקוקים בגינה במחירים ללא תחרות ובצורה הרבה יותר נוחה והרבה יותר טובה.

בין השירותים העיקריים של החברה ניתן למצוא הקמת גינות, עיצוב גנים, עיצוב גינות גג, עיצוב גינות פרטיות, תאורת גן, בניית פרגולות ודקים לגינה, יצירת גינות חכמות ועוד.