ביקורת מבנה: צלון

gנבנה ע"י TeneBit
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.3 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: צלון

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר של חברת צלון פרוס רק על חלק קטן מהשטח המאפשר כל רוחב המסך. בנוסף, גודל הגופן בתכני האתר קטן יחסית וזמן טעינת העמודים, במיוחד אלו הכוללים תמונות, אינו מהיר במיוחד. נדרש לבצע הקלקות רבות בכדי להגיע לעמודי מידע או עמודי מוצרים ספציפיים.

הגורמים הללו לא מונעים מהאתר להשיג מטרות מרכזיות חשובות כמו יצירת תחושה של חברה מקצועית המעניקה שירותים ברמה גבוהה ומגוון רחב של ווילונות שונים ובנוסף, האתר מצליח ליצור שיווק נכון של קטלוג המוצרים העדכני של החברה, מה שמאפשר ללקוחות השונים לקבל מידע על כל וילון בצורה נוחה וטובה.

את המטרות הללו האתר משיג בזכות עיצוב פשוט, בחירה בצבעים מרכזיים וללא צבעוניות רבה מידי, איכות צילום טובה של התמונות ההופכת אותן לברורות וגדולות וכך ארגון נכון של המידע הרב אשר מוצג באתר.

מבנה העמודים

אודות צלון

חברת צלון הינה חברה אשר משווקת את מגוון מוצריה בישראל ומפעילה עבור לקוחותיה שירות של התאמת וילונות באופן אישי בעזרת יועצים מקצועיים ומומחים. שירות זה ניתן לכלל הלקוחות ללא תשלום וללא התחייבות ומאפשר לכל לקוח להכיר את החברה בצורה הרבה יותר טובה ולהיות בטוח כי היא מסוגלת לספק לו את הווילונות להם הוא זקוק ללא כל בעיה.

חברת צלון משקיעה כל העת בפיתוח של מוצרים חדשים ומקפידה לייצר אותם ממגוון רחב של חומרים ובטכניקות שונות כמו וילונות עם מערכות שליטה חכמות להפעלה חשמלית ווילונות אשר מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד.