ביקורת מבנה: קווים – בית ספר למקצועות העיצוב

gנבנה ע"י סינקו
bשפת צד שרת asp
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.3 שניות
eרמת התאמה למובייל גרסה נפרדת
ביקורת מבנה: קווים – בית ספר למקצועות העיצוב

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו מנצל את מלוא גודל המסך ותופש שטח חלקי בלבד ברזולוציות שכיחות. הגופן בתפריטי הניווט קטן יחסית. נחוצות הקלקות רבות מידי על מנת להגיע לעמודי מידע או עמודי קורסים ספציפיים.

על אף הבעיות הללו, האתר מצליח להשיג את מטרותיו המרכזיות: יצירת אוירה של מקצועיות ברמת המותג וגם ברמת איכות תחומי הלימודים השונים המוצגים. כמו כן שיווק קטלוג הקורסים והלימודים העדכני של החברה נעשה באופן שמשקף את אופיו של כל סוג של תחום לימודים בצורה טובה.

השגת מטרות אלו נעשית בזכות עיצוב פשוט ונקי, בחירה בצבעי אדום ולבן אשר יוצרים תחושה מקצועית ונעימה, איכות צילום טובה של התמונות, גודל ברור מספיק של הצילומים השונים, מיון קפדני של קטגוריות הניווט הכללי, פיצול פנימי נוח של הקטגוריות והוספת תמונות שיווקיות בעמודי הקטגוריות.

מבנה העמודים

אודות קווים - בית ספר למקצועות העיצוב

מכון קווים הינו מכון ללימודי עיצוב אשר בו ניתן למצוא מכינה לעיצוב, לימודי עיצוב פנים, לימודי עיצוב אופנה, לימודי עיצוב גרפי, לימודי עיצוב תעשייתי ועוד. המכון משלב בין עבודה מעשית לבין לימודי אדריכלות ומקצועות העיצוב ברמה הגבוהה ביותר והוא כולל סניפים בנמל ת"א, בראשון לציון, בשרון, בחיפה ובבאר שבע.

בוגרי המכון מצליחים להשתלב בתפקידי מפתח רבים ומגוונים בתחומי העיצוב השונים וזוכים ליתרון משמעותי על פני מועמדים ממוסדות לימוד אחרים במגוון רחב של מקומות עבודה בתחום העיצוב בכל רחבי הארץ.