ביקורת מבנה: קולד פוינט

gנבנה ע"י סטודיו קוסטה
bשפת צד שרת asp
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 3.9 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: קולד פוינט

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר מעוצב בצורה נוחה מאוד וידידותית למשתמש. גם בחירת הצבעים כחול ואדום הולמת מאוד את התוכן, העוסק במערכות חימום וקירור. בלחיצות ספורות ניתן להגיע אל המידע המבוקש אודות מערכות החימום הרצויות, וגם עבור מי ש"הלך לאיבוד", מתחת לכותרת של כל עמוד קיימת שורה אשר מפרטת את היררכית העמודים מעמוד הבית ועד העמוד הנוכחי. כמעט לכל העמודים העיצוב אחיד, אסתטי ומקצועי למראה- מלבד עמודים ספורים בהם יש שינוי צורם לעין של גודל הכתב או של הפונט.

האתר משיג את מטרותיו. הוא מספק מידע נגיש וברור על המערכות השונות שהחברה מספקת ועל יתרונותיהן הבולטים, ומאפשר יצירת קשר נוחה עם החברה לצורך התקנה ותפעול של המערכות. העיצוב, המבנה והתוכן יוצרים רושם אמין ומקצועי, המושך לקוחות אל החברה.

מבנה העמודים

אודות קולד פוינט

חברת cold point (או בשמה העברי קולד פוינט) בע"מ קיימת מאז שנת 1985. היא מספקת מערכות ויסות טמפרטורה, הסקה ואוורור הן ללקוחות ביתיים והן לעסקים ולמפעלים. החברה רשומה על שני פטנטים בתחומה, והיא מספקת פתרונות ייחודיים של מערכות שקטות במיוחד וחסכוניות מאוד באנרגיה. החברה מונה 15 עובדים, כולם בעלי ניסיון רב בתחום המזגנים ומערכות ההסקה והאוורור.