ביקורת מבנה: קונטאל אוטומציה ובקרה

gנבנה ע"י tween-id
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.80 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: קונטאל אוטומציה ובקרה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו מוצג על מלוא גודל המסך אלא על שטח חלקי בלבד ברזולוציות שכיחות. גודל הגופן בתכני האתר אינו גדול מספיק. זמן טעינת חלק מן העמודים איטי יחסית.

על אף זאת, ניתן לומר שהאתר מצליח לממש מטרות מרכזיות: הענקת תחושה של מקצועיות ברמת המותג וגם ברמת שירותי האוטומציה והבקרה המוצגים באתר. כמו כן מצליח האתר לשווק את קטלוג השירותים העדכני של החברה באופן שמשקף את אופיו של כל שירות בצורה טובה.

מטרות אלו מתממשות בזכות עיצוב פשוט ונקי, בחירה בצבעים בגווני כחול – לבן אשר יוצרים אוירה מקצועית וגלישה נעימה, איכות צילום טובה של התמונות, גודל ברור מספיק של הצילומים השונים, ארגון קפדני ומדוייק של קטגוריות הניווט הכללי, הפרדה פנימית מסודרת של הקטגוריות וצירוף תמונות שיווקיות בעמודי הקטגוריות.

מבנה העמודים

אודות קונטאל אוטומציה ובקרה

קונטאל אוטומציה ובקרה הינה חברה אשר עוסקת באספקת ציוד ומערכות לתחומי האוטומציה התעשייתית, בקרת מיזוג-אויר, בקרת מתקני קירור, מערכות בקרת מבנים ובקרת תהליכים. החברה מונה כמה חברות – בת: מיטב-טק בע"מ – החברה המובילה בישראל לציוד פיקוד ובקרה למתקני מיזוג-אויר, קונטאל ITS בע"מ – החברה המובילה בישראל במערכות MES, הידרוקום מערכות שליטה ובקרה בע"מ, וקונפאק תעשיות בע"מ – מיפעל יצרני לאריזות תעשייתיות מפוליפרופילן.