ביקורת מבנה: קיטרו בגן

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.90 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: קיטרו בגן

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר צר ואינו מנצל את כל רוחבו של המסך. בשל בצבע הכהה השולט באתר קשה לקרוא טקסטים ארוכים ולהתמקד באופן נכון בתוכן. נדרש מספר הקלקות משמעותי בכדי להגיע למאמרים חשובים ומידע משמעותי על גן האירועים והאולם. הטקסטים עצמם מופיעים בצבעים שונים, דבר אשר מפריע לקריאה שוטפת של התוכן.

למרות הגורמים הללו, ניתן לומר כי האתר מצליח להשיג מספר מטרות: העברת תחושה של יוקרה ומקום מרשים במיוחד לאירועים שונים, קבלת מידע מיידי וזמין על מבצעים, אפשרות נוחה ומהירה ליצירת קשר עם אולם האירועים או הגן, היכרות עם המקום בעזרת תמונות איכותיות המוצגות מיד עם הכניסה אל האתר.

מטרות אלו מושגות בזכות צבעים המשדרים יוקרה ואקסקלוסיביות כמו שחור, זהב וכדומה, תמונות איכותיות מתחלפות כבר בדף הבית, קובית עדכון מבצעים המופיעה בדף הבית ובולטת מיד עם הכניסה אל האתר, טופס יצירת קשר בדף הבית אשר ברוב המסכים ניתן לראותו מבלי לגלול את האתר וגלריית תמונות של האולם והגן עצמם.

מבנה העמודים

אודות קיטרו בגן

" קיטרו בגן" הינו אולם וגן אירועים באזור השרון אשר בו ניתן לבצע מגוון רחב של אירועים באווירה ייחודיות ויוקרתיות במיוחד. הגן והאולם כוללים עיצוב מרהיב, שירות אדיב ומקצועי וכל דבר אשר לו אתם עשויים להיות זקוקים בכדי ליהנות מאירוע איכותי, אירוע אשר האורחים שלכם לא ישכחו למשך זמן רב.

במקום ניתן למצוא כל פרט אשר לו אתם עשויים להיות זקוקים במהלך האירוע, דבר אשר יכול להפוך את האירוע להרבה יותר איכותי ולהקל מעליכם את התכנון וההפקה של האירוע בצורה משמעותית.