ביקורת מבנה: רדיוס טיולים

gנבנה ע"י TKMedia
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: רדיוס טיולים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
80%
CSS
100%
JS
40%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

האתר בנוי בצורה שלא מאפשרת לו להתפרס על כל פני שטח המסך אלא רק על חלקו. זמן הטעינה של עמודים רבים איטי באופן יחסי. בכדי להגיע לחלק מעמודי המידע על מסלולי הטיולים השונים יש לבצע הקלקות רבות ולעבור בין מספר עמודים שונים.

למרות הגורמים הללו, ישנן מטרות חשובות אותן האתר משיג: האתר מצליח לבצע העברת תחושה של איכות גבוהה, גם ברמת המותג וגם ברמת מסלולי הטיולים השונים אשר החברה מציעה. בנוסף, השיווק של מגוון המסלולים העדכני מבוצע באופן נכון ומושך.

העיצוב הינו פשוט וברור ומסייע בהשגת המטרות הללו, וכמו כן מסייעים בכך, בחירה של שני צבעים מרכזיים (אפור ותכלת) אשר יוצרים שייכות בין כל דפי האתר, איכות צילום טובה של מסלולי הטיולים, גודל ברור של צילומי המסלולים השונים ושילוב תמונות שיווקיות בעמודי הקטגוריות השונים.

מבנה העמודים

אודות רדיוס טיולים

חברת טיולי רדיוס הינה חברה אשר מתכננת, בונה ומוציאה לפועל טיולי הרפתקאות ייחודיים ובלעדיים בחו"ל, טיולי אתגר בארץ, טיולי משפחות, חוגי נוער וימי חוויה לחברות. הטיולים אותם מציעה החברה כוללים 6 קטגוריות שונות : קניוניג – טיולים המשלבים גלישת מצוקים (סנפלינג), טיפוס (צעד בדואי/קרח), טיול משולב בכמה סוגים של אתגרים, טרקים בלעדיים שלא ניתן למצוא בכל חברת טיולים, טיולים בארץ באזורים פחות מוכרים ונגישים לציבור הרחב וטיולים אתגריים למשפחות.

כל הטיולים מבוצעים בתכנון והדרכה של מדריכי טיולים מקצועיים ועם כל האישורים הנדרשים על מנת להבטיח את שלומם של המטיילים ולאפשר להם ליהנות מהטיול בצורה הטובה ביותר.