ביקורת מבנה: רהיטי קיבוץ השלושה

gנבנה ע"י איימארק
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.3
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: רהיטי קיבוץ השלושה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

תמונת הנושא בעמוד הבית פרושה לרוחב הדף כולו ומציגה אווירה של עיצוב, סגנון ואיכות. יחד עם זאת, מעבר התמונות מתבצע בצורה מהירה מדי, ומציקה ברמה כזאת שאינה מאפשרת לקרוא את הטקסט המופיע בדף. התפריט הראשי עושה שילוב נכון של ניגודיות בין צבע הטקסט לרקע, הפרדה בין הקטגוריות השונות בתפריט, ושימוש בפונט גדול ובולט. הלוגו מעט נחתך בקצה העליון.

עמודי האתר שומרים על קו העיצוב האחיד של האתר, ועושים שימוש יפה בתמונות וטקסט. כל מוצר או פריט ריהוט מוצג כתמונה בתוך גלריות תמונות נושאיות. יחד עם זאת, לחיצה על תמונה מעבירה לדף המציג את אותה התמונה מעט יותר גדול ותו לא. אם המבקר נדרש ללחוץ על תמונה, היה ראוי שבדף הבא יוכל לקבל מידע מפורט אודות הפריט.

הגלישה באתר מתאפיינת במעבר מתמונה לתמונה ובחינת הפריטים השונים, ולכן היה ראוי להציב פקדי מעבר בין העמודים הנגישים בחלקו המרכזי של הדף, לגלישה נוחה יותר. בסך הכל, האתר מציג רמה גבוהה של עיצוב, שילוב נכון של טקסט ותמונות, ושילובי צבעים התומכים במטרות הסגנון של האתר.

מבנה העמודים

אודות רהיטי קיבוץ השלושה

רהיטי קיבוץ השלושה היא רשת המייצרת ומשווקת ריהוט ביתי. הייצור מבוצע בעבודת יד, ובמיוחד פריטי העץ המלא. כמו כן מייבאת החברה את סלוני העור שלה מאירופה. הרשת מונה 9 סניפים בצפון, במרכז ובדרום הארץ. לרשת שורה של קולקציות לכל פריטי הריהוט הביתי.