ביקורת מבנה: רונילי עיצוב אירועים

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.50 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: רונילי עיצוב אירועים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מיד עם הכניסה אל האתר ניתן להבחין בכך שהוא אינו מנצל את כל רוחב המסך ומתפרס על פני שטח חלקי בלבד ממנו. בנוסף, ניתן להבחין כי זמן טעינת עמודי הגלריות והתמונות איטי יחסית.

למרות כל זאת, ניתן גם להבחין כי האתר משיג מספר מטרות מרכזיות חשובות: האתר מסייע ביצירת תחושה של חברה מקצועית ואיכותי גם ברמת המותג וגם ברמת השירותים אשר היא מציעה לכלל הלקוחות שלה וכמו כן, בעזרת האתר מצליחה החברה לשווק את השירותים השונים אותם היא מעניקה בצורה טובה ונכונה.

כלל המטרות הללו מושגות בזכות עיצוב פשוט ונקי, בחירה בצבעים חמים היוצרים אווירה שמחה ונעימה המתאימה לתחום האירועים, איכות צילום טובה של התמונות, ארגון נכון של המידע והקטגוריות באתר וכן שילוב תמונות שיווקיות לאורך כל דפי האתר.

מבנה העמודים

אודות רונילי עיצוב אירועים

רונילי עיצוב אירועים הינה חברה בעלת ניסיון של כ- 15 שנה, בתחום עיצוב האירועים. החברה מעניקה שירותים למגוון רחב של לקוחות ועבור כל סוגי האירועים, החל מאירועים קטנים כמו ימי הולדת ומסיבות הפתעה שונות וכלה באירועים גדולים ויוקרתיים, כגון: חתונות, אירועי קונספט ואירועים עסקיים.

בתוך כלל המגוון הרחב של השירותים אשר מציעה חברת רונילי ניתן למצוא גם שירותים כמו שירותי עיצוב חופות יוקרתיות, עיצובי שולחנות דקורטיביים, עיצוב תפאורה, שירותי סידורי פרחים, שירותי השכרת ציוד, שירותי עיצוב אירועים פרטיים ואירועים עסקיים ועוד.