ביקורת מבנה: שגיא טורס 2002 בע"מ

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.50 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: שגיא טורס 2002 בע"מ

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

בניית האתר בוצעה בצורה שלא מאפשרת לאתר להתפרס על פני כל שטח המסך אלא רק על חלק ממנו. זמן הטעינה של חלק מן העמודים איטי יחסית. בכדי להגיע לעמודי מידע או עמודי טיולים ספציפיים יש לבצע הקלקות רבות יחסית. פרטים על טיולים מובילים להורדה של קובץ ואינם מוצגים באתר עצמו.

למרות שאלו גורמים בעיתיים, האתר מצליח להשיג מספר מטרות חשובות: בעזרת האתר נוצרת אצל הגולשים תחושה של חברה מקצועית ואיכותית המציעה רמה גבוהה של מסלולי טיולים שונים וכן האתר מצליח לשווק את קטלוג מסלולי הטיולים של החברה תוך מתן פרטים מלאים על כל מסלול בצורה טובה.

השגת המטרות הללו אפשרית בזכות עיצוב פשוט, בחירה בצבעי חום – צהוב המעניקים לאתר מראה מקצועי ותואמים לתחום הטיולים במרוקו, איכות צילום טובה של התמונות וגודל ברור מספיק שלהן וכן ארגון נכון ומוקפד של כלל הקטגוריות וכלל המידע באתר.

מבנה העמודים

אודות שגיא טורס 2002 בע"מ

חברת שגיא טורס 2002 בע"מ הינה חברה אשר מציעה מגוון רחב של מסלולי טיולים למרוקו ומובילה בתחום זה כבר שנים רבות. החברה מציעה טיולים הכוללים מסלולים קלאסיים, מסלולי פולקלור ותרבות, טיולים גיאוגרפיים בנהיגה עצמית, טיולי מסורת לציבור הדתי, טיולי משפחות וכן מגוון רחב של מסלולים ייחודים כמו מסלול שנבנה במיוחד לטיול בסהרה (4X4), מסלולי ג'יפים לצעירים בשילוב מרוקו- ספרד וכדומה.

כל טיול של החברה כולל לינה במלונות איכותיים ודאגה לכל פרט ופרט במהלך הטיול, דבר אשר יכול להשפיע על האיכות של הטיול ועל רמת ההנאה ממנו בצורה הטובה ביותר.