ביקורת מבנה: שירלי בר

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול joomla
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.2 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: שירלי בר

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מבנה האתר אינו מנצל את מלוא גודל המסך וניתן לראות כי במסכים רבים הוא תופס רק חלק מהמסך כולו. גודל הגופנים לאורך כל האתר קטן יחסית. זמן הטעינה של חלק מן העמודים איטי. ההגעה עמודי מידע ספציפיים מעט מסובכת. התוכן בדף הבית נמצא בקובייה נגללת, דבר המקשה על הקריאה של הטקסט.

אמנם מדובר בבעיות לא קטנות, אך למרות הבעיות הללו, האתר משיג מטרות חשובות כמו העברת תחושה של חברה המעניקה מגוון רחב של עיצובים שונים ברמה גבוהה במיוחד ובנוסף, בעזרת האתר מצליחה שירלי בר לשווק את קטלוג דוגמאות העיצובים שלה בצורה נכונה ותוך משיכה של הלקוחות הפוטנציאליים הגולשים באתר.

את כלל המטרות הללו מצליח האתר להשיג בזכות עיצוב נקי ומקצועי, בחירה בצבעי שחור – לבן המעניקים לאתר מראה מקצועי ויוקרתי ותואמים לתחום העיצוב והאמנות, איכות צילום טובה של התמונות, גודל ברור מספיק של הצילומים השונים וכן חלוקה פנימית נוחה של הקטגוריות השונות תוך כדי שילוב תמונות שיווקיות.

מבנה העמודים

אודות שירלי בר

שירלי בר הינה מעצבת אשר הקימה ומנהלת סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים. שירלי הינה בעלת ניסיון עשיר בעיצוב פרויקטים שונים בארץ ובחו"ל . הסטודיו, אשר ממוקם באזור הצפון כולל צוות מעצבות צעירות ומקצועיות ומטפל בפרויקטים מגוונים: דירות, ובתים לשיפוץ, בתים פרטיים, הרחבות בניה, שינויי דיירים, מבני ציבור, משרדים, מקומות בילוי, מסעדות ורשתות מזון, חנויות, מכונים, אולמות אירועים ועוד מגוון רחב של מקומות דומים.

שירלי בר וצוות הסטודיו מקפידים ללוות כל לקוח באופן אישי צמוד לאורך כל הדרך ומקפידים להעניק לכל לקוח שירות מקצועי אשר יאפשר לו לבחור את העיצוב הנכון לו והטוב ביותר עבורו.