ביקורת מבנה: שיש רזיאל

gנבנה ע"י סטודיו קוסטה
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: שיש רזיאל

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
20%
JS
0%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

גודל הגופנים בתפריט העליון ובתכני האתר קטן יחסית, זמן טעינת חלק מן העמודים איטי יחסית ובנוסף, אינו מתפרס על פני כל הרוחב של המסך.
למרות הבעייתיות הקיימת בגורמים הללו, ישנן כמה מטרות חשובות שהאתר מצליח להשיג: האתר מעביר תחושה כי מדובר בחברה מקצועית ואיכותית ברמת מוצרי השיש השונים אשר היא מציעה ללקוחות. כמו כן, מצליח האתר לשווק את קטלוג מוצרי השיש של החברה באופן נכון תוך הענקת מידע רב ובעל ערך על כל מוצר ומוצר

.את המטרות הללו האתר מצליח להשיג בזכות עיצוב נקי ומקצועי, בחירה בצבעי אפור – כתום המעניקים לאתר מראה מקצועי ויוקרתי ותואמים לתחום השיש ועיצוב הבית, איכות צילום טובה של התמונות, גודל ברור מספיק של הצילומים השונים וארגון נכון של הקטגוריות השונות באתר ושל המידע המופיע בו.

מבנה העמודים

אודות שיש רזיאל

חברת שיש רזיאל הינה חברה אשר מתמחה ביבוא ושיווק של כל סוגי האבנים הטבעיות לריצוף מדרגות, חיפוי קירות, ופסיפס מאבן טבעית. את מגוון המוצרים השונים החברה מייבאת מכל רחבי העולם, החל מהרי תורכיה, ספרד, איטליה, הודו, סין, ועוד כך שהלקוחות שלה יכולים לקבל מוצרים איכותיים ונדירים ביופים.

באולם התצוגה של החברה ניתן למצוא מבחר גדול ועשיר במיוחד של אריחים, ריצוף מדרגות, דקים ולוחות משיש, אבן ואוניקס, וכן מחפצי אומנות העשויים מאבן טבעית, חלוקי נחל וכן שילובים של פסיפסים מאבן מתכת וזכוכית. במחסן החברה ישנו מלאי לאספקת ריצוף מיידית וכן מכונות משוכללות לעיבוד וחיתוך האבן לפי דרישת הלקוח.