ביקורת מבנה: שלומי לוי משרד עורכי דין

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: שלומי לוי משרד עורכי דין

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
20%
CSS
80%
JS
40%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

בחירת הצבעים באתר משרד עורכי דין שלומי לוי, משדרת תחושת סכנה, המתקשרת לתחום העיסוק של המשרד, הלא הוא דיני תעבורה. עיצוב האתר מפוגג את הדרמה הנלווית בדרך כלל לתאונות, ומשדר תחושה שניתן להירגע, ושיש על מי לסמוך. הבחירה בצבע האדום מתחברת מצד אחד לסכנות הנהיגה, ומצד שני לתמרורי האזהרה שבכבישים. בנוסף לכך, צילומים בשחור לבן מזכירים לגולש חקירות משטרה, וצילומי תאונות בעיתונים.

פריסת המידע וחלוקת המסך טובות ומאוזנות, והמבקר באתר נחשף לכל המידע הנחוץ, כולל הלוגו, ופרטי יצירת קשר עם המשרד. בנוסף, הטקסטים מספקים מידע בעל ערך לגולש, ולא נוצרת תחושה של שיווק מאומץ.

האתר בנוי טוב, העיצוב מדויק ואפקטיבי, והמסר עובר בצורה ברורה לגולש, קוגניטיבית ורגשית. יחד עם זאת, התמונות בדפי הקטגוריות השונים, לא מדויקות, והקשר בינן ובין הקטגוריה בה הן ממוקמות לא הדוק דיו. הקפדה בנושא זה הייתה מחדדת את המסר העובר אל הגולש.

מבנה העמודים

אודות

משרד עורכי דין שלומי לוי עוסק בדיני תעבורה מזה למעלה מעשר שנים. בעליו של המשרד, עורך דין שלומי לוי, השלים את לימודיו באוניברסיטת איסט לונדון בשנת 2001 ומאז צבר ניסיון ומומחיות בתחום דיני תעבורה. את ניסיונו ואת הידע הרב שרכש בתקנות ובדיני תעבורה, מעמיד עורך דין שלומי לוי לרשות לקוחותיו. המשרד עוסק בכל סוגי עבירות התנועה, מקנסות, ועד נהיגה בשכרות או בזמן פסילה.