ביקורת מבנה: שרון מעקות ומדרגות

gנבנה ע"י P2 Design
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2.4 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: שרון מעקות ומדרגות

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

כבר בעמוד הבית, מוצגות תמונות של מעקות ומדרגות בעיצוב החברה, אשר ממחישות ללקוח הפוטנציאלי באופן מיידי את טיב שירותי החברה. בנוסף, מופיעה פסקה למטה אשר מפרטת אודות החברה, מה שיוצר סקרנות להמשיך ולשוטט בין דפי האתר.
האתר מאורגן בצורה נוחה מאוד לניווט. ניתן לנווט גם דרך התפריט למעלה וגם דרך התפריט בצד, ובכך להבטיח גישה נוחה אל כל הדפים הרבים באתר. האתר מפרט בדיוק על כל סוגי המעקות והמדרגות שמספקת החברה, ומעביר את המידע בצורה ברורה מאוד ובליווי תמונות איכותיות.
האתר משיג את מטרותיו. הלקוח יכול להתרשם דרך האתר משירותי החברה. התמונות המרשימות מעבירות היטב את סגנון העיצוב של החברה, והפירוט של מגוון סוגי העבודות האפשריות מקנה לגולשים הרגשה של שקיפות בנוגע לשירותי החברה. בנוסף, קל מאוד ליצור קשר עם החברה תוך שימוש בפרטי ההתקשרות, אשר מופיעים הן בראש והן בתחתית כל עמוד.

מבנה העמודים

אודות שרון מעקות ומדרגות

חברת שרון מעקות ומדרגות החלה לפעול לפני כארבעים שנה כעסק משפחתי. העסק גדל והתפתח, צבר ניסיון רב וכיום הבעלים הוא בעל ניסיון עשיר מאוד בהוצאתם לפועל של מגוון פרויקטים בתחום המעקות והמדרגות, ובעבודה עם אדריכלים בארץ ובחו"ל. החברה מספקת מגוון מעקות ומדרגות בהתאמה אישית ללקוח, עם הטאץ' האומנותי של מעצבי החברה.