ביקורת מבנה: Dream Berry

gנבנה ע"י סטודיו קוסטה
bשפת צד שרת asp
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2.3 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: Dream Berry

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
80%
CSS
80%
JS
100%
נוחות ההתמצאות באתר
100%
רמת העיצוב

הדבר הראשון בו ניתן להבחין הוא שעיצוב האתר מרהיב. הוא כולל שימוש רב בצבעי פסטל, אשר מתאימים למאכלים המתוקים אותם הוא משווק. כל עמוד מלווה במספר תמונות מעוררות תיאבון באיכות גבוהה המתחלפות ביניהן לפי בחירה, במעבר חלק מאוד. התמונות הגדולות משתלבות באופן הולם עם שאר העיצוב של האתר.

הניווט באתר נוח מאוד, הודות לעובדה שתפריט המעבר בין העמודים מופיע גם למעלה וגם למטה, בתחתית כל עמוד. התוכן מספק מידע ברור וספציפי אודות סוגי השירותים שמציעה החברה.

המבנה משרת טוב מאוד את מטרות האתר. כיאה לאתר שמפרסם אוכל ודוכני אוכל, ביקור באתר יוצר אצל הגולש חשק עז לאוכל מסוג זה. העיצוב האסתטי נותן הרגשה שגם האוכל המוגש בדוכנים יהיה נעים לעין ולחיך. בנוסף, בכל עמוד מעמודי האתר קיימת אופציה להשאיר שם ומספר טלפון, כך שהפנייה לחברה היא זמינה מאוד מכל מקום באתר.

מבנה העמודים

אודות Dream Berry

חברת Dream Berry (או בשמה העברי דרים ברי) הוקמה בשנת 2003. לחברה ארבעה סניפים, כולם באיזור הצפון והמרכזי מביניהם נמצא בקריית אתא. החברה מתמחה בייצור גלידות, גלידות יוגורט ויוגורט ללא שימוש בחומרים משמרים וצבעי מאכל. מלבד המוצרים עצמם, מספקת החברה גם שירות של דוכני יוגורט, גלידה, שייק וופל בלגי עבור אירועים בכל הגדלים.