ביקורת מבנה: G&N סוכנות טרקטורונים

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2.2 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: G&N סוכנות טרקטורונים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
20%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מבנה האתר הינו צר ולכן אינו מאפשר ארגון של הטקסט בצורה נכונה ונוחה לקריאה. שילוב הצבעים יוצר חוסר נוחות בעת קריאת הטקסט ולרוב, יש לגלול את המסך בכדי לקרוא את הנושאים החשובים ביותר וקריאות הנעה לפעולה. בנוסף, המעבר בין הקטגוריות השונות איטי יחסית, דבר אשר מקשה על תנועה נוחה באתר.

יחד עם זאת האתר מציג את מגוון הטרקטורונים ושירותיה של החברה ואת הפרטים הטכניים של המוצרים בצורה טובה. בעת קריאתו של הטקסט ניתן לקבל מידע בעל ערך רב מאוד על החברה ועל המוצרים שלה, דבר אשר יכול להעניק ללקוחות הפוטנציאליים השונים יתרונות רבים במיוחד.

הקטגוריות של מוצרי החברה השונים מסודרות בצורה נוחה ונעימה ובכל מוצר ניתן לצפות במפרט טכני מפורט. יחד עם זאת, המפרט הטכני עצמו לא מסודר כראוי ולכן קריאה של הנתונים השונים שבו אינו נוחה במיוחד.

מבנה העמודים

אודות G&N סוכנות טרקטורונים

G&N הינה סוכנות של טרקטורונים אשר נמצאת במושב רמות נפתלי ומציעה מגוון רחב של מוצרים ושירותים שונים לחובבי הספורט האתגרי.
החברה, אשר מנוהלת על ידי גולן ונבו, מציעה מכירה של מוצרים חדשים או מוצרים מיד שניה וכן שירותי תיקונים עבור סוגים שונים של ספורט אתגרי כמו רכיבה על אופניים, טיולי שטח, ספורט אתגרי במים ועוד מגוון רחב של תחומים דומים.