ביקורת מבנה: iServer מחשוב ענן

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת unknown
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.90 שניות
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת מבנה: iServer מחשוב ענן

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

מבנה האתר מנצל את רוב רוחב המסך אך לא את כולו. הגופנים בחלק התחתון של האתר (הפוטר) קטנים יחסית, דבר המקשה על הקריאה של כותרות הקישורים. נדרש מספר הקלקות רב יחסית בכדי להגיע לעמודי מידע על שירותי החברה .

יחד עם הבעיות הללו, ניתן לומר כי האתר מצליח להשיג מספר מטרות מרכזיות חשובות: העברת תחושה של חברה מקצועית בתחום המחשוב ושירותי הענן, חברה המעניקה מגוון רחב של שירותים שונים. שיווק נכון של השירותים אותם מספקת החברה. הענקת מידע רב על שירותי המחשוב והאחסון השונים, כולל מחירים, ואפשרות להזמין כל שירות דרך האתר בצורה נוחה ופשוטה יחסית.

מטרות אלו מושגות בזכות בחירה בצבעים המדגישים את המידע החשוב (למרות שמדובר במגוון צבעים גדול יחסית שאינו מומלץ לאתרים), ארגון מוקפד של הקטגוריות השונות, מעבר נוח בין העמודים, זמן טעינה מהיר יחסית של העמודים באתר, תמונות שיווקיות המותאמות לתכנים באתר והדגשה של משפטים חשובים בתוך התוכן.

מבנה העמודים

אודות iServer מחשוב ענן

חברת iServer הינה חברה אשר מספקת שירותים של מחשוב ענן. החברה כוללת רשת של תשתיות תקשורת ומערכות מחשוב משוכללות ומיוחדות.

מחשוב ענן הינו פלטפורמה משוכללת וחדשנית אשר מאפשרת ללקוחות אשר מציבים את התשתיות שלהם על הרשתות של החברה ליצור תקשורת נתונים טובה יותר ונכונה יותר בהתאם לצרכים שלה. החברה מציעה שירותי גיבוי ושירותי אחזקה מתקדמים אשר מאבטחים את הלקוח בכל מקרה של פריצה או עומס על השרתים כך שהלקוחות יוכלו לקבל את הטוב ביותר עבורם.