ביקורת מבנה: PayCall

gנבנה ע"י סטודיו אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 2.7
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: PayCall

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

ראשית, ניתן לראות שהאתר מציג את המידע באופן מלא במספר שפות שונות: עברית, אנגלית, רוסית וערבית ובכך מרחיב משמעותית את קהל היעד שלו ומראה על רצינות ומקצועיות. לאחר מעבר ייסודי על כל עמודי האתר, ניתן להבחין בכך שהוא מציג את התוכן בעמודים השונים על בסיס שתי תבניות מרכזיות בלבד: עמוד הבית ועמוד שירות ולמרות זאת, בעין שאינה מקצועית יהיה קשה עד בלתי אפשרי להבחין בכך לאור המבנה של כל אחת מהתבניות אשר מורכב מאלמנטים רבים המוצגים בצורה מצוינת. עמודי האתר נטענים מהר מאוד וזאת בזכות שימוש רב בטקסט ועיצוב אלמנטים באמצעות CSS, שימוש בתמונות במשקל נמוך, תמונות רקע, קוד תקין וחוסר שימוש בסקריפטים רבים אשר פוגעים בטעינת העמודים.

בגלישה מהנייד ניתן להבחין בכך שהאתר מותאם למכשירים ניידים ובעצם מתאים את עצמו לכל מכשיר בכל רזולוציה באמצעות התאמה רספונסיבית מלאה המאפשרת לכל אלמנט בעמוד לשנות את גודלו וצורתו בהתאם לגודל המסך.

בסך הכל, מדובר באתר מושקע שעושה את העבודה טוב מאוד ומעניק לגולש את החוויה שהוא מחפש ומאפשר לו למצוא את מבוקשו בקלות רבה.

מבנה העמודים

אודות PayCall

חברת PAYCALL נוסדה בשנת 2009 ומספקת פתרונות ייחודיים למירב הצרכים העסקיים לאלפי בתי עסק. שירותי החברה מתאימים לכלל העסקים השונים עקב יכולת התאמת השירותים בהתאם לדרישות ואפיון העסק ובניית מערכות ייחודיות עבורו. החברה מאפשרת ללקוחותיה לעמוד בראש הטבלה בתחומי התשלומים באינטרנט, מערכות למעקב יעילות הפרסום ועוד בזכות שיפור מתמיד של המערכות הקיימות, מעקב אחר העדכונים בשוק וקשר אישי על הלקוח.