ביקורת מבנה: Top Sun – טופ סאן

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 0.50 שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
ביקורת מבנה: Top Sun – טופ סאן

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

הדבר הראשון שרואים כאשר נכנסים לאתר הוא תמונת רקע בולטת מאוד, המכסה את כל שטח המסך. על מנת להגיע למידע האמיתי על החברה ועל השירותים שהיא מספקת, יש צורך לגלול למטה או להכנס לעמודי האתר השונים. בחירה במבנה זה בעיייתית מעט, כיון שלא לכל גולש יש סבלנות להתעמק באתר כדי להבין מהי החברה ולהתעניין בשירותים אותם היא מספקת. עם זאת, התמונה מרהיבה ואטרקטיבית ועשויה גם למשוך גולשים אחרים.

כאשר נכנסים לעמודי האתר השונים, דרך התפריט למעלה או דרך התפריט בעמוד הבית, ניתן למצוא מידע קצר וענייני אודות שירותי החברה השונים. עבור כל מוצר יש פירוט מספק ותמונה להמחשה, מה שעוזר מאוד להבין מהם בדיוק המוצרים והשירותים הללו ולבחור היטב את המוצר הרצוי. בעמודים מסויימים מופיעים אפילו סרטונים אשר מספקים מידע נוסף ומעניין על המוצרים.

לסיכום, האתר נוח וממלא את מטרתו.

מבנה העמודים

אודות טופ סאן - Top Sun

טופ סאן הוקמה לפני למעלה מעשר שנים. החברה מייבאת מוצרים ושירותים שונים הקשורים לתחום השיזוף, וביניהם מיטות שיזוף, מכונות שיזוף ועוד. החברה מקפידה לייבא רק מוצרים אשר עומדים בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים ביותר. אחד מן המוצרים היחודיים שמשווקת החברה הוא קו תכשירי שיזוף עצמי איכותי מאיטליה המאפשר להשתזף לבד ובאופן טבעי בזמן קצר.