ביקורת עיצוב: גלובוס נכסים

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.2
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת עיצוב: גלובוס נכסים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
80%
CSS
100%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

מהות האתר עוסקת בהון ובממון, עם זאת האתר אינו משקף לא יוקרתיות, לא אלגנטיות ואף לא עניין. השימוש בצבעים לא מחוכם ומאוד מינימליסטי, (ולא לחיוב). תמונת הרקע אינה עשויה היטב, הצבעים שלה בוהקים מידי והתוצאה הסופית שהם משדרים פשטות זולה ולא מושכת. לגבי הפונט, הוא קריא ונעים, אך עם זאת הוא רגיל וצפוי ואינו משתנה בין הכותרת לתוכן- כך ששוב חוזרים לדו ממדיות משעממת ונטולת ייחודיות. עם זאת האתר נוח להתמצאות, המידע נמסר באופן נהיר ומוצלח, הלשוניות נפתחות מהר והמידע מלא ומקצועי.

מבחינת הסידור, יש הגיון במיצוב הלשוניות השונות. כך שהמידע היותר חיוני נמצא למעלה, ואילו יתר הפירוט נמצא בצד, כאשר קטגורית "צור קשר" מופיעה גם בלשוניות שלמעלה וגם בלשוניות שבצד- כך שמדובר על צעד חכם בכול הנוגע לשיווק. לסיכום ניתן לחלק את ההצלחה לשניים. בכול הנוגע לחזות, המטרה התפספסה ואם האתר אמור לתפוס בעלי הון, עליו להשקיע יותר. עם זאת בכול הנוגע לתוכן הוא עשוי בקפידה והשיג את המטרה.

מבנה העמודים

אודות בית השקעות נדל"ן

גלובוס נכסים הוקמה ב- 1990. כיום היא מאוד מצליחה ומתמחה בכול הנוגע לשיווק, ייעוץ והתאמת נכסים באופן פרטני ודיסקרטי ללקוחות עמידים. לחברה שתי מחלוקות עיקריות. האחת הינה עסקית, (בעיקר מתעסקת בתיווך ואיתור נכסים), והמחלקה השנייה מתמקדת בשיווק פרויקטים חדשים. עוד בתחום ההתמחות שלה השקעות נדל"ן, טיפול בנושאי תעשייה, מפעלי הייטק, השכרת משרדים ועוד.