ביקורת עיצוב: ד"ר ז'אנה לרנר רפואה אסתטית

gנבנה ע"י איימארק
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.6
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת עיצוב: ד"ר ז'אנה לרנר רפואה אסתטית

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

כבר מעמוד הבית ניתן להבחין בכך שהאתר מרשים ובעל חזות מקצועית ואיכותית. העיצוב נקי ומינימליסטי למדי, והוא עושה שימוש בקווים ברורים וחדים. עם זאת, נוצר טוויסט מעניין על ידי השימוש בצבע הורוד-סגלגל, שמעניק אווירה נשית ואסתטית. האתר כולו, כבר מהעמוד הראשי, מלווה בתמונות אטרקטיביות וצבעונית, שאתן רובן יש אפשרות להגדיל. תמונות אלה ממש משכנעות את מי שנכנס אל האתר לעשות שימוש בשירותי הרפואה האסתטית שהוא מציע. ייתרון נוסף הוא שבכל אחד מעמודי האתר קיים טופס יצירת קשר, המאפשר פנייה קלה ופשוטה לקבלת פרטים נוספים.
חיסרון אחד של האתר הוא בניווט בין דפיו השונים. ברגע שנכנסים לקישור פנימי בתוך דף מסוים, לא תמיד קל לחזור אחורה, ולעיתים קל "ללכת לאיבוד" ולא למצוא את הדרך חזרה ולעיין בשירותים אחרים.
עם זאת, האתר בהחלט משיג את מטרתו. הוא גורם ללקוח הפוטנציאלי להרגיש שמדובר בשירות איכותי ומקצועי, ונותן הזדמנות לקרוא על שירותי הרפואיה האסתטית השונים לעומק ולהתרשם מתמונות מרהיבות הממחישות אותם.

מבנה העמודים

אודות ד"ר ז'אנה לרנר רפואה אסתטית

ד"ר ז'אנה לרנר הינה רופאת משפחה העוסקת מזה כ-20 שנה בתחום הרפואה. היא מתמחה בכירורגיה פלסטית על סוגיה השונים, ויכולה להעניק מגוון רחב של טיפולים מקצועיים וביניהם טיפולים נגד צלוליטיס, מילוי קמטים והצערת העור בדרכים שונות. הטיפול אצל ד"ר לרנר כולל ייעוץ והכוונה, את הטיפול עצמו כמובן, ואז אפשרות להמשך טיפול בביתו של הלקוח.