ביקורת עיצוב: טופ נדל"ן

gנבנה ע"י איידיזיין
bשפת צד שרת asp
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.04
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת עיצוב: טופ נדל"ן

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

הנושא של האתר מדבר על יוקרה ומקצועיות. עם זאת האתר אינו משדר זאת, אלא יותר פשטות לא מעניינת ואף לא מושכת. האווירה היא משרדית יומיומית, מינימלית ונטולת חזון. האווירה דחוסה ומעייפת, יש בלגן בין המלל לתמונות, וקשה להתמצא בין הטפל לעיקר. עם זאת תתי הקטגוריות כן חשובים וכן ניתן למצוא בכול אחד מהן מידע נרחב ומעמיק. עם זאת בכול דף ודף חוזרת התחושה של בלגן לצד דוחק.

במבט ראשון בחירת הצבעים נכונה, כחול אכן מייצג יוקרתיות, וטוב שלא בחרו לשלב עוד צבעים אלא שיחקו עם גווני הכחול, אך השילוב של הרקע הלבן והבחירה בגוון הספציפי פשוט אינו מצליח לשדרג את האתר. מבחינת ממשק משתמש כבר יש יותר נקודות אור. האתר כולל אי אלו קטגוריות חשובות שמאפשרות להתמצא בו באופן יותר נקודתי, כך שניתן לערוך חיפוש ממוקד בדיוק לפי הפרמטרים הרצויים. גם בקטגורית צור קשר, יש הרגשה של שירות אישי, כך שכן הושגה כראוי המטרה להעביר את היחס האישי והמלווה, רק חבל שההסברים פחות מושכים ואינטואיטיביים.

מבנה העמודים

אודות טופ נדל"ן תיווך ושיווק מקרקעין

חברת "טופ נדל"ן" קיימת מעל לעשרים שנה. אמינות ומקצועיות עומדים בראש סדר העדיפות. החברה מחזיקה בצוות וותיק ומקצועי, בין מגוון השירותים שהיא מציעה ניתן למצוא קניית ורכישת עסקים, ליווי מקצועי לאורך כל התהליך, מזעור טרחה ללקוח, זירוז הליכים, ייעוץ משפטי, ייעוץ משכנתאות, שירותי שמאות, מיסוי וכן תחזוקה שוטפת לדירו בארץ ובחו"ל.