ביקורת עיצוב: כל כלי השכרת ציוד לאירועים

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 3.89
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת עיצוב: כל כלי השכרת ציוד לאירועים

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
80%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

לאתר "כל כלי" חזות מקצועית למדי, וקל מאוד לנווט בו. עם זאת, קיימת באתר בעיה בולטת- הכותרת העליונה נשארת בחלקו העליון של המסך גם כאשר גוללים מטה את הדף, מה שעלול להסתיר חלק מהטקסט במקרים מסוימים (ובייחוד כאשר מסך המחשב בו מוצג האתר הינו קטן יחסית) מלבד הבעיה הזו, האתר נוח לשימוש ונגיש.
עיצוב האתר עושה שימוש בצבעים חרדל ולבן, שנותנים הרגשה של מקצועיות ועם זאת תורמים לאווירה השמחה של האתר, המתאימה מאוד גם לתוכן- אחרי הכל, מדובר באתר שמספק פתרונות שונים עבור אירועים. ניתן לנווט בקלות בין התפריטים השונים ולהגיע לכל מגוון השירותים שמציע האתר.
עוד יתרון בעיצוב האתר הם טופס יצירת הקשר, המופיע בחלקו העליון של כל עמוד, המאפשר להשאיר פרטים בצורה נוחה ומזמינה מכל מקום באתר. בנוסף, כל אחד מעמודי האתר מלווה בטקסט מקצועי וקריא המפרט אודות השירות, וכן בכמות גדולה (בדרך כלל) של תמונות, אשר ממחישות היטב את הכוונה בכתוב.

מבנה העמודים

אודות כל כלי השכרת ציוד לאירועים

חברת כל כלי ממוקמת בראש העין, והיא מאפשרת השכרת סוגים רבים של ציוד לאירועים. החברה מספקת את שירותיה בכל רחבי הארץ, ודואגת לאספקת כל הציוד עד האירוע ולאיסופו עם סיום האירוע. כל סוגי הציוד שמספקת החברה הינם איכותיים, ותמיד יש מגוון רחב לבחור ממנו. החברה מספקת ריהוט לאירועים, מפות ומפיות, אוהלים ובמות ועוד.