ביקורת עיצוב: משרד חקירות תיקים באפלה

gנבנה ע"י איימארק
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה 1.4
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ביקורת עיצוב: משרד חקירות תיקים באפלה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

60%
HTML
60%
CSS
100%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
80%
רמת העיצוב

ראשית האתר מרשים, מצד אחד הוא עשוי במקצועיות ומשרה אווירה של סרט מתח ומצד שני מחזיר לממד המציאותי. ניתן לחוש קצת באווירה הוליוודית, אך כיוון ששם המשרד הנו "תיקים באפלה", הרי שהעניין יותר מתיישב ומתקבל. לגבי הצבעים, ניכרת בחירת צבעים סולידית ומוצלחת, כאשר הצבע האדום עושה עבודה טובה על מנת להקפיץ כותרות ונושאים. כמו כן נעשה שימוש יאה בהבלטה ובמינון של גווני השחור והאפור. לגבי הלשוניות יש חלוקה שעובדת היטב בין השורה העליונה לבין שורת הצד, כאשר כל לשונית מובילה למידע מקיף ועם מינון נכון של תמונות אווירה.

עם זאת מצד שמאל יש מעט בלגן ויזואלי אשר פוגם במקצועיות האתר ובנוחות ההתמצאות. יש תחושה של דחיסה ושל מאמץ יתר על מנת למשוך לקוחות ליצור קשר. באותה נשימה יש לציין שגם קטגוריית "סל קניות" שנמצאת בלשוניות הראשיות מלמעלה תלושה מהמציאות ומוזילה את מקצועיות האתר. עם זאת נפח האתר מנוצל במלואו, האווירה נעימה ואף מסקרנת, ומכאן שסה"כ עיצוב האתר משיג את המטרה.

מבנה העמודים

אודות משרד חקירות תיקים באפלה

משרד חקירות תיקים באפלה מתמחה בחקירות כיסוי, חקירות אישיות, פליליות, פרטיות, מודיעין עסקי ואף מעניקים שירותי מעקבים. המקום מאויש בעורכי דין מנוסים וותיקים שמטפלים במקרים בכול הארץ ואף מחוצה לה. בין הלקוחות ניתן למצוא לקוחות פרטיים לצד מוסדות מוכרים, חברות ביטוח ובעלי עסקים. כולם מקבלים יחס שווה, רציני ומקצועי.