ח.קובי: חדרי שנה

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול wp
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה שניות 1.3
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
ח.קובי: חדרי שנה

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

100%
HTML
100%
CSS
80%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

בכדי להגיע לחלק מעמודי המוצרים יש לעבור בין כמה עמודים שונים. זמן הטעינה של עמודים רבים אינו מהיר במיוחד. הגופן בקוביית החדשות גדול יחסית.
על אף הגורמים הללו, האתר מצליח להשיג כמה מטרות מרכזיות: האתר יוצר תחושה של איכות ברמת המוצרים אשר החברה משווקת ומייצרת. כמו כן מצליח האתר לשווק את קטלוג המוצרים של החברה בצורה מסודרת תוך פירוט אופיו של כל מוצר.
המטרות החשובות הללו מושגות בזכות עיצוב נקי ומקצועי, בחירת צבעים בגווני חום המתאימים לתחום הריהוט, איכות צילום גבוהה של המוצרים השונים, גודל ברור מספיק של צילומי המוצרים השונים וכן ארגון מוקפד של קטגוריות בתפריט העליון אשר מאפשר לקבל כל מידע בצורה פשוטה ונוחה במיוחד.

מבנה העמודים

אודות ח.קובי מומחים ביצור חדרי שינה

חברת ח. קובי תעשיות עץ בע"מ הינה חברה אשר מתמחה בעיצוב וייצור ריהוט לבית ובעיקר חדרי שינה. החברה עושה שימוש בחומרי גלם ועצים טובים ומובחרים בייבוא אישי מכל העולם, דבר אשר מאפשר לה לספק ללקוחות השונים מוצרים איכותיים וברמה גבוהה במיוחד.
המפעל של החברה ממוקם ביסעור ונחשב לאחר מבין המפעלים מהמובילים בארץ, זאת בשל הרמה הטכנולוגית המתקדמת שלו ובשל העיצובים המיוחדים אשר הוא מוציא והכי חשוב, השירות האיכותי והאדיב אותו מקבלים כלל הלקוחות של המפעל.
במהלך השנים הפכה החברה למובילה בתחומה בייצור חדרי שינה וארונות וכיום היא מספקת את המוצרים שלה ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הארץ.