טרמוסטיילר

gנבנה ע"י אניבייס
bשפת צד שרת dotnet
aמערכת ניהול custom
cמיקום גיאוגרפי של שרתים ישראל
dזמן טעינה שניות 0.5
eרמת התאמה למובייל תצוגה מוקטנת
טרמוסטיילר

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
80%
CSS
100%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

ברזולוציות שכיחות מבנה האתר אינו מנצל את כל גודל המסך ומשתרע על שטח חלקי בלבד. זמן טעינת העמודים, בייחוד עמודים הכוללים תמונות, איטי יחסית. כדי להגיע לחלק מעמודי מערכות החימום ועמודי המידע על שירותי החברה נדרש מספר הקלקות משמעותי.
על אף הגורמים הללו, האתר מצליח להשיג מטרות מרכזיות: יצירת תחושה של חברה איכותית ברמת השירות שלה וברמת מערכות החימום השונות אשר החברה מציעה ומוצגות באתר. בנוסף, בעזרת האתר החברה מצליחה לשווק את מגוון מערכות החימום והיתרונות השונים של המערכות הללו בצורה נכונה ויעילה.
את המטרות הללו האתר משיג בעזרת עיצוב נקי ומקצועי, בחירת צבעים חמים המתאימים לתחום מערכות החימום, צבעי אדום – כתום אשר מעניקים תחושה יוקרתית, ואשר יוצרים שייכות בין כל דפי האתר, איכות צילום טובה של מערכות החימום והמוצרים השונים, ושילוב תמונות שיווקיות בעמודי הקטגוריות השונים

מבנה העמודים

אודות טרמוסטיילר

חברת טרמוסטיילר הינה חברה אשר משווקת בלעדית מערכות חימום מתקדמות מצרפת. המערכות אשר החברה משווקת נותנות פתרון חסכוני ומשמעותי בעלויות חימום הבית. המגוון הרחב של מוצרי החברה כולל מוצרים מעוצבים בסגנונות שונים על פי טעמו האישי של כל לקוח ולקוח.
באולם התצוגה של חברת טרמוסטיילר ניתן למצוא מגוון מערכות חימום מתקדמות – דגמי קונבקטורים, מקרנים חשמליים, מערכות חימום לאמבט עם מתלה למגבות וכד' וכן ישנה אפשרות לקבלת הסבר והדגמה על פעולת המכשירים השונים, דבר שיאפשר לכל לקוח לבצע רכישה נכונה וחכמה.