יוחננוב שירותי ביובית

gנבנה ע"י לא ידוע
bשפת צד שרת php
aמערכת ניהול wp
dזמן טעינה שניות
eרמת התאמה למובייל רספונסיבי מלא
יוחננוב שירותי ביובית

דירוג רמת ניקיון, סדר ויעילות הקוד

80%
HTML
40%
CSS
60%
JS
80%
נוחות ההתמצאות באתר
60%
רמת העיצוב

האתר מאופיין בבחירת צבעים נכונה, חלוקת מסך מאוזנת, ומידע טקסטואלי נגיש. יחד עם זאת, כבר בדף הבית יש גודש מידע, שאולי היה נכון יותר לחלקו בפריסה על פני כמה עמודים. הניסיון לדחוס כמות רבה של מידע בדף אחד יוצר מצב של תפשת מרובה לא תפשת, ועודף מידע טקסטואלי יכול להרחיק לקוחות פוטנציאליים..

בחירת הצבעים והרקע יוצרת אחידות ויזואלית לאורך האתר, והצילומים מוסיפים לגיוון הצבעוניות. למרות שהצבעוניות מאוד מצומצמת, היא משרתת היטב את המטרה ולא נוצרת תחושה של חוסר דיוק. הטקסטים יוצרים תחושת עומס, בהיותם מוצגים כולם, ללא אפשרות בחירה של הגולש. חווית הגלישה הייתה משתפרת אם המשתמש היה יכול לבחור איזה מידע ברצונו לראות.

לסיכום, האתר מאורגן בצורה נכונה, בחירת הצבעים מוצלחת ומתאימה לשירות שהחברה מספקת. הטקסטים טובים, אולם כמות המידע המוצג עלולה לעייף את הגולש הממוצע. הרצון להגיש את כל המידע שניתן מובן, אך היה נכון יותר לאפשר לאלו הרוצים להעמיק להגיע אל המידע המפורט, ולגולש הקליל להיחשף למידע תמציתי יותר.

מבנה העמודים

אודות יוחננוב שירותי ביוב

יוחננוב שירותי ביובית היא חברה המתמחה במתן שירותי ביוב מגוונים, ביניהם פתיחת סתימות, שאיבת בורות ספיגה, צילום קווי ביוב, וניקוי צנרת. החברה משתמשת בכלים ייעודיים, ובמשאבות רבות עוצמה, על מנת לספק מענה אפקטיבי ומהיר ללקוחותיה, ופועלת שבעה ימים, עשרים וארבע שעות ביממה.